çöp adam ve gülen yüzlerle ingilizce kelimeler

Bu yazımızda ingilizce sıfat ve fiillerin kolayca çizimini göstereceğiz. Çöp adam ve gülen yüzlerle ingilizce öğrenirken kullanabilirsiniz, ingilizce öğretirken sınıfta hızlıca çizip öğrencilerinize öğretebilirsiniz.

özellikle ingilizce öğretmenleri için ders içinde bir kelimeyi öğretebilmelerini kolaylaştırmak için çöp adamlarla nasıl bir fiil, sıfat veya isim anlatılabilir paylaşımlarım olacak. Şimdilik 20 fiille başlayalım paylaşıma. Bu fiillerin sayısını artıracağım. Özellikle sıfatları ekleyeceğim. Derslerde işinize yaraması dileklerimle. İyi seyirler.

Önemli Not: Fiil ve sıfatların tarayıcıdan geçirilmiş halini indirmek isterseniz yazının sonundaki resimleri indirebilirsiniz.

Çöp adamlarla fiiller serimizin ikinci videosu birinci bölüme yoğun ilginizden dolayı yayında. Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Daha fazla desteğinizi bekliyorum. Kanala abone olarak, beğenerek, yorumlarla eleştirerek ve tabii ki paylaşarak katkıda bulunabilirsiniz. 20 eğlenceli fiille sizi başbaşa bırakıyorum. İyi seyiler.

EN: you can use these pictures in your classrooms, they are easy to draw, needs ne preparation. Enjoy!; TR: Sınıf içinde hiçbir hazırlık yapmadan kullanabileceğiniz basit ve hızlı çizimlerle ingilizce sıfatları kolaylıkla anlatabilirsiniz. İyi seyirler.

Çok basit geometrik şekiller aslında çevremizde gördüğümüz nesnelerin içinde saklıdır. Bu şekilleri görmeyi başarırsak temel çizim anlayışını kazanıp daha karmaşık çizimlere gidebiliriz. Bu videoda pek çok kişinin çizmekte zorlandığı bisikletin çizimi basitten zora çizilerek gösterilmiştir. İyi seyirler.

Serimizin ikinci videosu çöp kamyonu basitçe nasıl çizilirle ilgili. Yine temel şekillerle başlayıp adım adım üç boyutlu izlenimi verecek şekilde çizimimizi geliştiriyoruz. Burada amaç yine gerçek nesnelerde temel şekilleri görüp resmimize aktarabilmek. Gerisi kendiliğinden ve bol bol çizerek gelir. Süslemek de size kalmış. İyi seyirler.

Fiil ve sıfatların tarayıcıdan geçirilmiş halini indirmek isterseniz aşağıda bulabilirsiniz:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.