İngilizce Dili Yazıldığı Gibi Okunmaz! İşte Nedeni.

İngilizce öğrenmeye her zaman ingilizce alfabe temel kavram konusundan yola çıkarak başlayabilirsiniz. İngilizce alfabe tıpkı Türkçe alfabe gibi Latin alfabesinde ki alfabeyi kullanır. Yazıldığı gibi okunmayan İngilizce alfabesini telaffuz ederken oldukça dikkatli olmalısınız. İngilizce alfabesi 26 harften oluşmaktadır.

21 i sessiz ve 5 i sesli olan harfler, Türkçe alfabesinden farklı olarak Q, W, X harflerini de kullanır. İngilizce alfabesinde ç, ğ, ö, ş, ü harfleri yer almaz bu yüzden 26 harften oluşur. İngilizce alfabeyi öğrenirken şarkılar veya eğlenceli videolarla ile öğrenmeniz daha kalıcı ve etkili bir öğrenim süreci almanızı sağlayacaktır. İngilizce alfabeyi öğrenirken dikkat edeceğiniz başka bir nokta ise i, q, w, x harflerinin büyük şekilde yazımı I, Q, W, X şeklinde olduğu asla unutulmamalıdır. Çünkü İngilizce yazarken genellikle bu yazım hataları ile karşılaşılır. Yazım hataları ise konuşmak ve anlatmak istediğiniz İngilizce kelimeyi oldukça farklı bir kelime haline getirerek sizlerin yanlış anlaşılmanıza neden olacaktır. Alfabe şarkısı ile hafızalarınıza kazınacak olan harfleri bir daha unutmanız imkansız olacaktır. İngilizce alfabe öğrenmek için kaynak ve bu konuda iyi bir kurum arıyorsanız konuşarak öğren sitesini ziyaret edebilirsiniz. Konuşarak öğren, sizler için farklı müzikler ile alfabe harflerin öğrenimi eğlenceli videolarla sağlamaktadır. Konuşarak öğren sitesi öğrenmiş olduğunuz bilgileri harfleri asla unutmamanız için karşılıklı konuşarak sizlerin bilgilerinizin sürekli taze kalmasını sağlar.

İngilizce temel kavramlar konusu içerisinde yer alan ingilizce günler konusunda ayrıntılı bilgi almak ve bu konuyu tam anlamıyla öğrenebilmek isterseniz, yine konuşarak öğren sitesinden tam destek alabilmeniz mümkündür. Günlük İngilizce bilginiz için mutlaka İngilizce günleri anlamanız, yazabilmeniz ve doğru bir şekilde telaffuz etmeniz gerekir. Gündelik İngilizce bilginiz için İngilizce aylar, günler ve yıllar konusunu tam anlamıyla öğrenmeniz gerekmektedir. Konuşarak öğren sitesi ana dili İngilizce olan eğitmenler aracılığıyla günlük 15- 25 gibi dakikalar ayırarak İngilizce öğrenmenizi sağlayacak online bir platformdur. İngilizce öğrenmek için ille pahalı kurs ücretlerini ödeyip kurs kalabalıklarında dil öğrenme gibi bir şartınız yoktur. İngilizce öğrenmek için yurt dışına çıkmanıza veya özel hoca tutmanıza da gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey bir tık ile konuşarak öğren sitesine giriş yaparak ücretsiz deneme dersine katılmanızdır. Ücretsiz deneme dersi aracılığıyla sizlere İngilizce dersi veren eğitmen hakkında detaylı bilgiye sahip olur ve performansı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ders sonunda dilerseniz aynı hoca veya seçeceğiniz ana dili İngilizce olan uzman eğitmen aracılığıyla İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Birkaç dakikanızı ayırarak üye olduğunuz konuşarak öğren sitesinin yetkilileri sizlere detaylı bilgilendirmeyi yapacaklardır. Seçmiş olduğunuz hocanız ile ders almadan önce kısa bir görüşme sağlayarak, ders saatlerini gün içerisinde hangi zaman zarfı içerisinde alacağınız hakkında beraber bir program oluşturursunuz. Tabi bu programdan öncesinde İngilizce dili seviyenizi ölçmek için çoktan seçmeli bir teste tabii tutulursunuz. Testin sonucuna göre İngilizce seviyeniz belirlenir ve programınız bu bilgiye göre şekillenir.
Kim oturduğu yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefonları aracılığıyla İngilizce dili öğrenmek istemez ki! Konuşarak Öğren Blog bu konuda hiç şüphesiz destek alacağınız en iyi online İngilizce kursu hizmeti veren kaliteli tek sitedir. Sizlerin müsait olma durumunuza göre ayarlanabilir ders saatleri içerisinde alacağınız İngilizce dersleri, eğlenceli videolar, konu anlatımları ile daha kolay bir hale getirilir. İngilizceyi gündelik hayatınızda konuşmadığınızda ve pratik yapmadığınızda unutma ile bir sorun yaşayabilirsiniz. Bu yüzden İngilizce eğitimi sonrasında hafızanızda İngilizce bilginizi taze tutacak hamleler yapmalısınız. Çağımız teknoloji çağı olduğu için artık elinizin altında bulunan ve her ortamda rahatça bağlanabileceğiniz interneti İngilizce bilginizi taze tutmak için kullanabilirsiniz. Örneğin yabancı bir diziye başlayabilirsiniz. Ya da kendinize İngilizce dili olan bir arkadaş bularak görüntülü günlük konuşabilirsiniz. Bir diğer alternatif ise İngilizce dilini öğrendiğiniz konuşarak öğren sitesine giriş yapmanızdır. Sitede yer alan videolar ile pratik yapabilir İngilizce bilginizi taze tutabilirsiniz. İngilizce öğrenmek bir süreç olduğu için İngilizce öğrendim bitti demek kesinlikle yanlış bir cümle olacaktır. Her daim gelişime açık olmalı ve yeni İngilizce kelime bilgilerinizi hafızanıza katmalısınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.